DJ.DRAGON


ZREZYGNUJ Z DIETY, PRZEJDŹ NA ODŻYWIANIE

Żyjemy w czasach, w których sprzeczne teorie i mody dietetyczne wywołują wiele zamieszania , a często również choroby. Czy poznanie zasad gotowania wg Pięciu Smaków da Ci narzędzie potrzebne do pozyskiwania zdrowia z codziennego pożywieniu? To poważne wyzwanie, któremu Gotowanie wg Pięciu Przemian może sprostać ponieważ: 

harmonizuje smak potrawy
rozwija świadomość niezbędną do przygotowania dobrej potrawy
poprawia strawność potrawy
potrawy łatwiej jest doprawić
Zwróć uwagę na to co jesz …., a szczęście będzie z tobą. Czasami szczęściu należy pomóc, dlatego zapraszam na Warsztaty, na których w sposób bardzo przystępny zaprezentuję zasady Gotowania wg Pięciu Przemian oraz przedstawię alchemię działania smaków i wykorzystania tej wiedzy do wzmacniania organizmu. Wszystkim uczestnikom Warsztatów, zapewniam potrzebne do gotowania produkty, oraz skrypt z inspirującymi przepisami.
Gwarantowana nie tylko miła atmosfera, ale również pyszne i zdrowe jedzenie, którym będziemy delektować się podczas trwania Warsztatu. To czego nie zdołamy zjeść, możemy zabrać w pojemnikach do domu.
Mam nadzieję zapoczątkować na Warsztatach proces odzyskiwania „żywieniowej” równowagi, który będzie wzmacniał energię, zdrowie, a tym samym dawał powodzenie.

Warsztaty zaczynają się o godzinie 18:00 , a kończą się o godz. 22:00.

Cena – 130, 00 zł od osoby,

Zapisy: formularz na stronie www.dyniowazagroda.pl oraz bezpośrednio telefonicznie na nr tel. 501 050 241 lub elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Diagnostyka dietetyka warsztaty gotowania

blog

 wyklady1  konsultacje1 catering1